Screen Shot 2017-06-08 at 12.27.28.jpg
 
 

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia architektų komandas dalyvauti Laisvės aikštės, jos prieigų ir autobusų stoties prieigų Panevėžio miesto centrinėje dalyje kompleksinio sutvarkymo konkurse. Konkurso tikslas yra išrinkti geriausią pasiūlymą, kaip atnaujinti Panevėžio centrą, pagyvinti Laisvės aikštę, Savanorių aikštę, autobusų stoties prieigas, skatinti miesto centro augimą ir atsinaujinimą, kurti bendrą centrinės dalies architektūrinę stilistiką bei išraišką. Geriausias pasiūlymas kaip atnaujinti centrinę miesto dalį yra perkamas atviro projekto konkurso būdu.

Pasiūlymų pateikimo terminas - 2017 m. rugpjūčio 8 d. 15 val.

Geriausios konkursinės idėjos autoriams bus skirta 5.000 Eur, 2-osios vietos – 3.000 Eur, 3-osios vietos – 2.000 Eur premijos. Taip pat numatytos ir 2 skatinamosios premijos po 1.000 Eur.

Su pirmos vietos laimėtoju bus pasirašyta sutartis dėl techninio darbo projekto parengimo. Projektavimo darbų kaina apie 200.000 Eur su PVM. Pasiūlymai bus įgyvendinti iki 2020 metų, panaudojant Europos Sąjungos programos URBAN lėšas. Bendra numatomų projektų įgyvendinimo vertė sieks apie 4.800.000 Eur.

Konkurso darbus vertins komisija, kurią sudaro: Audrius Ambrasas, Linas Tuleikis, Edgaras Neniškis, Ramunė Sanderson, Irena Kliobavičiūtė, Loreta Paulauskienė, Arvydas Narkevičius, Dalia Uogintė, Daiva Gasiūnienė ir Tomas Jukna.  Konkurso recenzentai: Audrys Karalius ir Lukas Rekevičius. Bus vertinamas pateiktų pasiūlymų kontekstualumas, architektūrinė idėja, architektūrinės naujovės, pasiūlymų racionalumas ir funkcionalumas.

Dalyvauti konkurse galite priėmę kvietimą Centrinės viešųjų pirkimų sistemos portale:

https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=344264&LID=401583